Refastin recepta online

(1 opinia klienta)

Refastin to niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu ogólnym. Substancją czynną leku jest ketoprofen. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja aktywna ketoprofen. Jest po pochodna kwasu propionowego o silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Podczas działania leku zmniejsza on zapalne takie jak obrzęki, podwyższona temperatura ciała, ból, sztywność stanów.

Kiedy stosować lek?

Lek Refastin jest stosowany w leczeniu objawowym chorób reumatycznych, w tym reumatoidalnego zapalenia stawów, zmian zwyrodnieniowych stawów z dużym nasileniem bólu. Lek Refastin jest także stosowany w leczeniu bólu o słabym i umiarkowanym nasileniu różnego pochodzenia, a także przy bolesnym miesiączkowaniu.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku Refastin jest ustalane przez lekarza na podstawie indywidualnej oceny stanu zdrowia pacjenta. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki leku. W przypadku wątpliwości co do stosowania należy skonsultować się z lekarzem. W długotrwałym leczeniu objawowym dawkowanie leku to 100-200 mg (1-2 tabletki) na dobę, w 1-2 podzielonych dawkach. W leczeniu krótkotrwałym objawowych stanów zapalnych zalecana dawka to 300 mg (3 tabletki na dobę) w podzielonych dawkach.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Lek Refastin nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 15 roku życia. Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniem do stosowania leku są także: choroby wrzodowe żołądka, dwunastnicy, ciężka niewydolność nerek, niewydolność wątroby, z ciężką niewydolnością serca. Leku nie mogą przyjmować kobiety w III trymestrze ciąży, w I i II lekarz powinien zdecydować o przyjmowaniu leku.

Działanie niepożądane

Podczas stosowanie leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to objawy dotyczące układu pokarmowego. Często: niestrawność, nudności, ból brzucha, wymioty. Niezbyt często: bóle głowy, zawroty głowy, senność, zaparcia, biegunka, wzdęcia, zapalenie błony śluzowej żołądka. Rzadko: anemia spowodowana krwawieniem, zaburzenia widzenia, szumy uszne, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej.

Gdzie można kupić lek?

Lek Refastin jest dostępny w opakowaniu 100 mg 430 tabletek. Lek jest dostępny na receptę, jest do kupienia w większości aptek. Lek jest refundowany. Należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Refastin recepta online

 1. Maciej Tomaszewicz (zweryfikowany)

  Doktor był bardzo konkretny i rzeczowy, dziękuję za pomoc.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.