Rigevidon recepta online

(1 opinia klienta)

Rigevidon to doustny lek antykoncepcyjny. Jest stosowany przez kobiety, które chcą uniknąć zajścia w ciąże. W swoim składzie zawiera dwie substancje aktywne. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Regevidon zawiera w swoim składzie dwie substancje aktywne — etynyloestradiol i lowonorgestrel. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji oraz zmianach w endometrium, które uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka i utrudniają przemieszczanie się plemników. Lek jest stosowany przez kobiety, które chcą uniknąć zajścia w ciąże i jeśli istnieją ku temu medyczne przesłanki.

Stosowanie leku

Lek Regevidon jest przeznaczony do stosowania doustnego. Należy go przyjmować o stałych porach, to bardzo ważne z punktu widzenia działania leku. Jego przyjmowanie należy zacząć w pierwszym dniu cyklu, czyli menstruacji. Tabletki przyjmuje się przez 21 dni, potem należy zrobić 7-dniową przerwę. W tym czasie po ok. 2-3 dniach od odstawienia pojawi się krwawienie. Kolejne cykl leków należy rozpocząć po 7-dniowej przerwie. W razie pominięcia dawki leku należy ją jak najszybciej przyjąć. Stosowanie leków antykoncepcyjnych powinno być poprzedzone wywiadem lekarskim i badaniami.

Kiedy nie stosować leku?

Nie należy stosować leku, jeśli u pacjentki występuje nadwrażliwość na składniki aktywne. W przypadku ryzyka wystąpienia choroby żylno-zatorowej nie można stosować leku. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i schorzeniach. Leku nie można stosować w czasie ciąży.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Często pojawiają się takie jak: zaburzenia widzenia, nudności, ból brzucha, zmiany nastroju, drażliwość, bóle głowy, zaburzenia miesiączkowania, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często pojawia się: biegunka, wymioty, wysypka, pokrzywka.

Gdzie kupić lek?

Lek jest dostępny w większości aptek. Jest dostępny na receptę. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Rigevidon recepta online

 1. Adrianna Szulc (zweryfikowany)

  Lekarz z wspaniałym podejściem do pacjenta, wie jak szybko pomóc. Serdecznie polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.