Seronil recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie Seronilu

Za działanie leku Seronil odpowiada substancja czynna fluoksetyna. Jest to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, którego działanie polega na wydłużeniu działania serotoniny w synapsie, pobudzając komórkę odbiorczą. Właśnie dzięki temu, zwiększona stymulacja serotoniny ma działanie antydepresyjne.

Dla kogo przeznaczony jest Seronil?

Lek Seronil jest polecany osobom dorosłym w leczeniu różnych schorzeń: epizodów depresji, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych oraz bulimii. Należy jednak pamiętać, że leku nie powinno się stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Dawkowanie Seronilu – jak stosować?

Zalecane dawkowanie leku Seronil zależy od schorzenia. W przypadku epizodów dużej depresji zaleca się dawkę 20 mg na dobę, z możliwością zwiększenia przez lekarza do 60 mg. Leczenie powinno trwać około 6 miesięcy, ale ostateczna decyzja należy do lekarza prowadzącego. W leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych oraz bulimii dawka dobowa wynosi 60 mg. W przypadku wątpliwości zawsze warto skonsultować się z lekarzem, np. online na stronie e-medycy.

Przeciwwskazania i ważne informacje o Seronilu

Przed rozpoczęciem kuracji Seronilem warto znać jego przeciwwskazania. Leku nie powinno się stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Ponadto, jest on przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Ważne jest również unikanie jednoczesnego przyjmowania inhibitorów MAO. Zawsze warto poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych dostępnych bez recepty.

Działania niepożądane Seronilu

Każdy lek może powodować działania niepożądane. U osób przyjmujących Seronil mogą one obejmować m.in. niepokój, zaburzenia snu, osłabienie czy bóle głowy. Pełna lista możliwych skutków ubocznych dostępna jest tutaj.

Gdzie kupić Seronil? Czy jest dostępny online?

Seronil jest dostępny w większości aptek stacjonarnych, ale dla wygody pacjentów można także uzyskać **e-receptę na Seronil online**. Lek można kupić w opakowaniach 10 mg – dostępne są wersje 30 lub 100 tabletek. Ważne jest, aby pamiętać, że lek jest na receptę i podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Seronil recepta online

 1. Andrzej Kaczor (zweryfikowany)

  Konsultacja odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze, a lekarz był bardzo pomocny i kompetentny. Dziękuję za pomoc!

 2. Ryszard Kaczor (zweryfikowany)

  Jako osoba z ograniczoną mobilnością, cieszę się z możliwości zdalnej konsultacji lekarskiej. Dzięki temu mogę dostać receptę na swoje leki bez konieczności opuszczania domu. To naprawdę ułatwia mi codzienne funkcjonowanie.

 3. Marcin Stanisławski (zweryfikowany)

  Bardzo polecam tego lekarza. Wizyta online była łatwa do umówienia, a konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest bardzo kompetentny i pomocny.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.