Silamil recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Silamil

Substancją czynną leku Silamil 5 mg jest solidenacyna, która należy do grupy leków antycholinergicznych. Składniki leku działają bezpośrednio na nadreaktywny pęcherz, łagodząc takie objawy jak: silna potrzeba korzystania z toalety, nagłe parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu oraz nietrzymanie moczu.

Wskazania do stosowania leku Silamil

Silamil jest zalecany w leczeniu nietrzymania moczu oraz w łagodzeniu objawów związanego z nadreaktywnym pęcherzem moczowym. Wiele osób ceni sobie ten lek za jego skuteczne działanie i korzystne opinie użytkowników.

Jak stosować lek Silamil? Dawkowanie

Dawkowanie leku Silamil powinno być dokładnie przestrzegane zgodnie z zaleceniami lekarza. Niezalecane jest samodzielne zmienianie dawki. Zazwyczaj zalecana dawka dla dorosłych to 5 mg na dobę, jednak lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 10 mg w zależności od potrzeb pacjenta. Tabletki Silamil należy przyjmować w całości, popijając wystarczającą ilością wody. Można je przyjmować niezależnie od posiłku.

Przeciwwskazania do stosowania leku Silamil

Silamil jest lekiem przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych. Nie powinien być stosowany przez dzieci ani młodzież. Jeśli masz nadwrażliwość na którąkolwiek substancję w składzie leku, nie powinieneś go stosować. Konsultacja z lekarzem jest niezbędna przed przyjmowaniem leku w czasie ciąży oraz karmienia piersią. Informuj lekarza o wszystkich innych lekach, które przyjmujesz, nawet jeśli są dostępne bez recepty. Silamil jest przeciwwskazany u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami żołądka, jelit, wątroby, a także u osób z zatrzymaniem moczu, zwiększonym ciśnieniem w gałce ocznej czy poddawanych dializom.

Działania niepożądane leku Silamil

Podobnie jak inne leki, Silamil może powodować działania niepożądane. Do najczęściej zgłaszanych należą: suchość w jamie ustnej, zaparcia, nudności, niestrawność, bóle brzucha, niewyraźne widzenie. Rzadziej mogą wystąpić objawy takie jak: refluks żołądkowo-przełykowy, suchość w gardle i jamie nosowej, zapalenie pęcherza moczowego, senność, zaburzenia smaku, zespół suchego oka.

Czy lek Silamil jest bezpieczny?

Tak, lek Silamil jest ogólnie uważany za bezpieczny dla większości pacjentów. Został przetestowany w licznych badaniach klinicznych i został dopuszczony do obrotu na rynku farmaceutycznym po spełnieniu rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Jednak, jak każdy lek, Silamil może powodować pewne działania niepożądane. Wśród nich najpoważniejszym jest ryzyko wystąpienia jaskry z wąskim kątem przesączania. Jest to stan, który może prowadzić do uszkodzenia nerwu wzrokowego i trwałej utraty wzroku, jeśli nie zostanie szybko zdiagnozowany i leczony. Dlatego ważne jest, aby pacjenci byli świadomi potencjalnych skutków ubocznych i szukali pomocy medycznej w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów.

Jakie są opinie o leku Silamil?

Opinie pacjentów o leku Silamil są zazwyczaj pozytywne. Wielu pacjentów, którzy zdecydowali się na stosowanie tego leku, zgłasza znaczną poprawę w jakości życia, dzięki redukcji objawów związanych z nadreaktywnym pęcherzem moczowym (OAB). Mówią, że Silamil pomógł im zredukować częste wizyty w łazience i zmniejszyć niespodziewane wycieki moczu. Jednak niektórzy pacjenci doświadczają pewnych skutków ubocznych i zwracają uwagę na konieczność rygorystycznego przestrzegania zaleceń lekarza oraz ewentualnych zmian w stylu życia. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy organizm jest inny, a to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Dlatego zawsze warto konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii.

Zakup leku Silamil – informacje

Lek Silamil jest dostępny w aptekach w opakowaniach po 30 tabletek. Jego zakup wymaga ważnej recepty. Dobre informacje dla pacjentów – lek jest refundowany. Jeśli szukasz skutecznego leku na problem nietrzymania moczu, Silamil może być właściwym wyborem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.