Sildenafil Actacis recepta online

Lek Sildenafil Actavis to preparat w formie tabletek doustnych, stosowany w zaburzeniach erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna sildenafil. Jej działanie polega na zwiększeniu dopływu krwi do prącia, podczas działanie leku w ciałach jamistych uwalniany jest tlenek azotu, który przyczynia się do rozkurczu mięśni gładkich, w efekcie czego wypełniają się krwią i możliwe jest osiągnięcie wzwodu. Lek może działać tylko podczas stymulacji seksualnej.

Kiedy stosować lek?

Lek Sildenafil Actavis jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, u których występuje problem z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji. Lek działa tylko podczas stymulacji seksualnej.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Sildenafil Actavis nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do stosowania leku są: choroby układu naczyniowo-sercowego takie jak dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca, u pacjentów, którzy utracili wzrok w oku, z ciężką niewydolnością wątroby, z niedociśnieniem. Leku nie należy stosować u osób, które niedawno przebyły udar lub zawał.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować dawki. Dawkowanie leku u osób dorosłych: 50 mg leku godzinę przed planowanym zbliżeniem. W razie konieczności lekarz może zdecydować o modyfikacji dawki do 25 mg lub 100 mg na dobę. Nie należy przekraczać dawki 100 mg na dobę.

Działania niepożądane

Podczas stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Podczas stosowanie leku Sildenafil Actavis bardzo często pojawiają się bóle głowy. Często mogą pojawić się działania takie jak: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Niezbyt często: senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia łzawienia, szum w uszach, tachykardia, wymioty, nudności, suchość w ustach, wysypka, ból mięśni, krwiomocz.

Gdzie można kupić lek?

Lek Sildenafil Actavis jest dostępny tylko na podstawie ważnej recepty, można go kupić w większości aptek. Lek jest dostępny w opakowaniach 50 mg i 100 mg po 8 tabletek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.