Sildenafil Apotex recepta online

Lek Sildenafil Apotex jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Substancją czynną leku jest sildenafil. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego preparatu odpowiada substancja aktywna sildenafil. Jej działanie polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych oraz uwalnianiu się tlenku azotu w ciałach jamistych prącia. Dzięki temu zwiększa się do niego dopływ krwi, co przekłada się na możliwość osiągnięcia erekcji i utrzymania jej. Lek jest przeznaczony tylko dla dorosłych mężczyzn.

Kiedy stosować lek?

Lek Sildenafil Apotex jest stosowany u mężczyzn, którzy mają trudności z osiągnięciem erekcji, działanie leku sprawia, także że erekcja jest dłużej możliwa do utrzymania.

Przeciwwskazania do stosowania

W przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania do jego stosowania. Leku Sildenafil Apotex nie można stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do stosowania są także: przeciwwskazania do aktywności seksualnej wywołane na przykład ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, stosowanie innych leków, które uwalniają tlenek azotu, utrata wzroku wskutek nietętniczej neuropatii nerwu wzrokowego, niedociśnienie tętnicze.

Leku nie można także stosować, jeśli pacjent niedawno przeszedł udar lub zawał. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, także tych bez recepty.

Dawkowanie leku

Podczas stosowania leku konieczna jest stymulacja seksualna. Na ogół dawkowanie leku to 50 mg przyjmowane ok. 60 minut przed planowanym zbliżeniem. Lekarz może zdecydować o zmianie dawki do 25 mg lub maksymalnie 100 mg. Dawki 100 mg na dobę nie można przekraczać. Nie wpłynie to na działanie leku, a może prowadzić do działań niepożądanych.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania każdego preparatu Sildenafil Apotex mogą pojawić się działania niepożądane. Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się takie jak: bardzo często bóle głowy. Często: nudności, uderzenia gorąca, niewyraźne widzenie, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Niezbyt często: wymioty, wysypka, podrażnienie oka, ból oczu, łzawienie oczu, kołatanie serca, zatkane zatoki, zawroty głowy, krew w moczu, krwawienie z nosa. Rzadko: omdlenia, zdrętwienie ust, krwawienie z prącia, krew w spermie. Jeśli wzwód u pacjenta utrzymuje się ponad 4 godziny, należy jak najszybciej udać się do lekarza.

Gdzie można kupić lek?

Lek Sildenafil Apotex jest dostępny w formie tabletek do stosowania doustnego. W opakowaniu znajduje się 1 tabletka. Lek jest dostępny tylko na receptę, można go kupić w większych aptekach. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.