Sildenafil Espefa recepta online

Lek Sildenafil Espefa jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn. Aby lek zadziałał, musi być stosowany w czasie stymulacji seksualnej. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie preparatu odpowiada jego substancja aktywna syldenafil. W czasie jego działania wspomagane jest rozkurczanie naczyń krwionośnych, i następuje zwiększony napływ krwi do prącia. Pomaga to w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji. Ważne! Lek działa tylko podczas stymulacji seksualnej. Leku nie należy przyjmować jeśli nie występują problemy z erekcją.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza i nie decydować samodzielnie o jej modyfikacji. Dawkowanie leku Sildenafil Espefa to 50 mg, maksymalnie raz na 24 godziny. Lek przyjmuje się ok. godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek należy przyjmować w czasie stymulacji seksualnej. Jeśli ta dawka będzie zbyt słaba, należy skonsultować się z lekarzem, który może dobrać inny lek lub dawkowanie.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Sildenafil Espefa nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla mężczyzn poniżej 18 roku życia. Leku nie można łączyć z niektórymi preparatami, dlatego należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Przeciwwskazaniami do stosowania leku są: przyjmowanie azotanów, ciężkie choroby serca, przebyty zawał lub udar, niskie ciśnienie, zmiany degeneracyjne siatkówki.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli wystąpią objawy, które mogą świadczyć o ciężkiej reakcji alergicznej, należy zaprzestać stosowania leku i jak najszybciej udać się do lekarza. Bardzo często mogą pojawić się bóle głowy. Pacjenci zgłaszali także często objawy takie jak: nudności, zaczerwienienie twarzy, niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zawroty głowy. Niezbyt często: wymioty, wysypka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, kołatanie serca, senność, bóle mięśni, suchość w jamie ustnej, uczucie zmęczenia.

Gdzie kupić lek?

Lek Sildenafil Espefa jest dostępny w większych aptekach, można go kupić tylko na receptę. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.