Sildenafil Genoptim recepta online

Lek Sildenafil Genoptim jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn. Lek podczas działania pozwala uzyskać i utrzymać erekcję. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie preparatu odpowiada jego substancja aktywna syldenafil. Należy do inhibitorów fosforodiesterazy typu 5. w czasie jego działania wspomagane jest rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, pomaga to na napływ krwi do członka w czasie pobudzenia seksualnego. Do działania leku konieczna jest stymulacja seksualna. Nie należy stosować leku, jeśli u pacjenta nie występują problemy z erekcją.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Dawkowanie leku to 50 mg, maksymalnie raz na 24 godziny. Lek przyjmuje się ok. godzinę przed planowanym stosunkiem, jeśli zostanie przyjęty podczas obfitego stosunku, może to spowolnić działanie leku. Do działania leku konieczna jest stymulacja seksualna.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Sildenafil Genoptim nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek należy podawać tylko pacjentom powyżej 18 roku życia. Leku nie należy przyjmować, jeśli pacjent stosuje azotany, w przypadku ciężkiej choroby serca, wątroby, po przebytym udarze, jeśli występują zmiany degeneracyjne siatkówki.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często jest to ból głowy. Jeśli pojawią się objawy świadczące o rekreacji alergicznej, (świszczący oddech, trudności w oddychaniu, obrzęk powiek, twarzy, gardła) należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Często: zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Niezbyt często: wymioty, wysypka, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, podwójne widzenie, nieregularne bicie serca, bóle mięśni, senność.

Gdzie kupić lek?

Lek Sildenafil Genoptim jest dostępny w większych aptekach, można go kupić tylko na receptę. Opakowanie zawiera 8 tabletek. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.