Sildenafil Medana recepta online

Lek Sildenafil Medana to preparat stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn. Lek pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji. Lek jest dostępny tylko na receptę. Nie podlega refundacji.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie preparatu odpowiada jego substancja aktywna syldenafil. W czasie jego działania wspomagane jest rozkurczanie naczyń krwionośnych, co pozwala na lepszy dopływ krwi do prącia. Lek pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji niezbędnej do odbycia stosunku. Lek Sildenafil Medana działa tylko w warunkach pobudzenia seksualnego. Nie należy stosować go u mężczyzn poniżej 18 roku życia, a także u pacjentów, u których nie ma problemu z erekcją.

Przeciwwskazania

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można łączyć z niektórymi preparatami np. azotanami. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach. Lek nie jest wskazany do stosowania przez pacjentów po udarze, zawale, jeśli występują dziedziczne choroby oczu.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie modyfikować dawki leku. Zalecana dawka leku to 50 mg. Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę. Lek należy przyjąć na ok. godzinę przed planowanym stosunkiem.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy udać się do lekarza. Często mogą pojawiać się: nudności, uderzenia gorąca. Niezbyt często: wymioty, wysypka, podrażnienie oka, przekrwienie oka, widzenie błysków światła, kołatanie serca, nadciśnienie tętnicze, bóle mięśni, senność, osłabienie, zawroty głowy. Rzadko: omdlenia, udar, zawał serca, obrzęk oczu i powiek, podwójne widzenie.

Gdzie kupić lek?

Lek Sildenafil Medana jest dostępny w większych aptekach, można go kupić tylko na receptę. Należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.