Sildenafil Sandoz recepta online

Lek Sildenafil Sandoz jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną leku jest sildenafil. Preparat dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Sildenafil Sandoz odpowiada substancja czynna sildenafil, która należy do tak zwanych inhibitorów fotodiesterazy typu V. W czasie jej działania następuje rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, a także zwiększony jest napływ krwi do prącia. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Do skutecznego działania leku potrzebna jest stymulacja seksualna. Lek jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn.

Przeciwwskazania do stosowania

Preparatu Sildenafil Sandoz nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składnik. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, także tych bez recepty.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Przyjęcie większej dawki nie spotęguje efektów, a może prowadzić do groźnych powikłań. Dawkowanie: 50 mg ok. 1 godzinę przed planowanym stosunkiem. Lekarz może zdecydować o zmniejszeniu dawki do 25 mg lub zwiększeniu do 100 mg. Lek Sildenafil Sandoz należy stosować raz na dobę.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często: ból głowy. Często: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Niezbyt często: senność, niedoczulica, udar, zaburzenia spojówek, zaburzenia łzawienia, szum w uszach, kołatanie serca, tachykardia, wymioty, nudności, ból mięśni, krwiomocz, krwawa sperma, zmęczenie.

Rzadko: reakcje nadwrażliwości, utrata słuchu, niedociśnienie, nadciśnienie. Z nieznaną częstotliwością: drgawki, ubytki pola widzenia, arytmia komorowa, nagła śmieć sercowa, zespół Stevensa i Johnsona, martwica naskórka, przedłużona erekcja.

Gdzie można kupić lek – Sildenafil Sandoz?

Lek Sildenafil Sandoz jest dostępny w większości aptek, można go kupić tylko na receptę. Opakowanie leku zawiera 4 tabletki 100 mg. Lek nie jest refundowany, cena to ok. 25 zł/opakowanie.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.