Slinda recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Slinda

Substancją czynną leku Slinda jest liraglutyd, peptyd wytwarzany za pomocą inżynierii genetycznej w komórkach drożdży. Jego działanie jest bardzo podobne do hormonów wytwarzanych przez komórki jelita cienkiego w odpowiedzi na glukozę. Dzięki temu Slinda kontroluje poziom glikemii oraz działa jako fizjologiczny regulator łaknienia.

Dla kogo jest lek Slinda?

Slinda jest lekiem stosowanym w leczeniu otyłości, przeznaczonym dla pacjentów z BMI powyżej 30. Może być również stosowany u osób z BMI między 27 a 30, które cierpią na choroby związane z nadwagą, takie jak cukrzyca czy nadciśnienie. Jest dostępny wyłącznie na receptę i przeznaczony dla osób dorosłych.

Dawkowanie leku Slinda

W przypadku leków antykoncepcyjnych, takich jak Slinda, kluczowe jest regularne przyjmowanie. Na blistrze wskazana jest kolejność tabletek. Przyjmowanie rozpoczyna się w pierwszym dniu cyklu, czyli menstruacji. Białe tabletki zawierają substancje aktywne. Po 24 dniach zażywania, przyjmuje się 4 zielone tabletki placebo. Podczas ich zażywania występuje krwawienie. Kolejny blister należy zaczynać od razu po zakończeniu przyjmowania wszystkich 28 tabletek. Ważne jest przyjmowanie tabletek o stałych porach.

Co robić, gdy pominiesz dawkę Slindy?

Jeśli nie przyjmiesz dawki Slindy na czas, zażyj ją jak najszybciej. Pamiętaj jednak, że opóźnienie może wpłynąć na skuteczność leku.

Przeciwwskazania do stosowania Slindy

Leku Slinda nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia, osoby z nadwrażliwością na składniki leku oraz osoby powyżej 75 roku życia. Stosowanie jest również przeciwwskazane u osób z ciężkimi zaburzeniami nerek i wątroby.

Działania uboczne Slindy

Podczas stosowania leku Slinda mogą wystąpić działania niepożądane. Najczęściej są to: bóle głowy, nudności, bóle brzucha, trądzik, zmiany nastroju, nieregularne krwawienie i zwiększenie masy ciała. Rzadziej występują: niedokrwistość, zawroty głowy, wymioty, biegunka czy zmiana apetytu.

Gdzie można kupić lek Slinda i jaka jest jego cena?

Lek Slinda jest dostępny w aptekach stacjonarnych oraz internetowych na receptę. Aby dowiedzieć się więcej o cenie leku Slinda, odwiedź najbliższą aptekę lub skontaktuj się z dostawcą online.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.