Symapamid SR recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Symapamid SR jest to preparat w formie tabletek do stosowania doustnego, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Substancją czynną jest indapamid. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna indapamid. Jest to lek o działaniu moczopędnym. Podczas jego działania zwiększone jest wydalanie moczu, hamuje także zwrotny transport jonów w kanalikach nerkowych. W czasie działania preparatu następuje rozszerzanie się naczyń krwionośnych i zmniejszenie oporu naczyniowego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Symapamid SR jest przeznaczony do stosowania w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku Symapamid SR nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do przyjmowania leku jest ciężka niewydolność nerek, zaburzenia czynności wątroby, encefalopia wątrobowa, hipokaliemia. Nie należy stosować leku w czasie ciąży i karmienia piersią. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Dawkowanie leku?

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o modyfikowaniu dawki, jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania, należy się skonsultować z lekarzem. Dawkowanie leku to na ogół dawka 1,5 mg (1 tabletka) raz na dobę, przyjmowana rano.
Możliwe działanie niepożądane

Podczas stosowania leku Symapamid SR mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Bardzo często pojawia się zmniejszenie stężenia potasu we krwi. Niezbyt często: nudności, plamica, wymioty. Rzadko: zawroty głowy, bóle głowy, uczucie zmęczenia, suchość błony śluzowej jamy ustnej, zmniejszenie liczby białych krwinek, zaburzenia wątroby.

Gdzie można kupić lek?

Lek Symapamid SR jest dostępny w większości aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Jednak, żeby wykupić lek, konieczna jest recepta. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Symapamid SR recepta online

 1. Martyna Kaczmarek (zweryfikowany)

  Szybko, łatwo i wygodnie. Dzięki temu serwisowi mogę bez problemów otrzymać potrzebne leki. Polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.