Symcare recepta online

Lek Symcare jest stosowany w leczeniu objawów pęcherza nadreaktywnego. Lek zawiera substancję aktywną solifenacynę. Dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna solifenacyna. Jej działanie polega na hamowaniu skurczu mięśniówki gładkiej wypieracza. Lek Symcare jest stosowany w leczeniu objawów pęcherza nadreaktywnego, zwiększa czas pomiędzy oddawaniem moczu i pozwala na utrzymanie większej ilości.

Dawkowanie leku

Należy stosować się do dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do jego stosowania, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie: dawka zazwyczaj stosowana to 5 mg na dobę, lekarz może zalecić stosowanie dawki 10 mg na dobę. Warto pamiętać, że tabletkę należy połykać w całości, nie należy ich rozgryzać. Lek można przyjmować niezależnie od posiłku.

Kiedy nie stosować leku?

Istnieją przeciwwskazania do stosowania leku. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Leku Symcare nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować u osób, które mają problemy z oddawaniem moczu, a także u osób z jaskrą, jeśli pacjent jest poddawany hemodializie, u osób z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby, nerek.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli pojawią się objawy, które mogą świadczyć o reakcji alergicznej (reakcja skórna, obrzęk trudności w oddychaniu), należy jak najszybciej zaprzestać stosowania leku i skontaktować się z lekarzem. Bardzo często pacjenci mogą odczuwać suchość w jamie ustnej. Często: niewyraźne widzenie, zaparcia, zgaga, niestrawność, zgaga. Niezbyt często: zakażenia układu moczowego, senność, zaburzenia odczuwania smaku, zespół suchego oka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Symcare jest dostępny w opakowaniach 5 mg i 10 mg po 30 tabletek. Lek jest dostępny na receptę, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.