Symla recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Symla – informacje o leku

Skład i działanie leku

Za działanie leku Symla, często wyszukiwanego jako lek Symla, odpowiada jego substancja aktywna lemotrygina. Jest to lek stosowany w leczeniu padaczki, a także w zapobieganiu depresji u pacjentów z zaburzeniami afektywno-dwubiegunowymi. Lek “Symla” jest dedykowany dzieciom i młodzieży powyżej 13 roku życia, a także osobom dorosłym.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku Symla jest dobierane indywidualnie na podstawie wywiadu lekarskiego i badań. Pacjenci powinni przestrzegać zaleconej dawki i nie modyfikować jej samodzielnie. Przyjmowanie większej dawki niż zalecona może prowadzić do mocnych działań niepożądanych. Monoterapia napadów częściowych i uogólnionych, w tym napadów toniczno-klonicznych: Dorośli i młodzież powyżej 13 roku życia – początkowo 25 mg na dobę przez okres 2 tygodni, potem 50 mg raz na dobę przez kolejne 2 tygodnie. Dawka jest stopniowo zwiększana, aż do uzyskania odpowiedniej.

Przeciwwskazania do stosowania

Jeśli chodzi o przeciwwskazania leku Symla, to głównie chodzi o nadwrażliwość na jego składniki.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Symla mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Jeśli będą się utrzymywać, pacjenci powinni skontaktować się z lekarzem. Bardzo często: ból głowy, wysypka skórna. Często: agresja lub drażliwość, senność, zawroty głowy, uczucie senności, drżenie, trudności z zasypianiem, pobudzenie, biegunka, suchość w jamie ustnej.

Gdzie można kupić lek?

Symla jest dostępny w większości aptek na podstawie ważnej recepty. Lek nie jest refundowany.

Opinie o leku Symla

Chcesz dowiedzieć się, co pacjenci myślą o leku Symla? Wielu pacjentów szuka opinii o Symla przed podjęciem decyzji o jego stosowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na różnych forach medycznych i stronach internetowych.

Ulotka leku Symla

Szukasz ulotki leku Symla? Ulotka dostępna jest w opakowaniu leku oraz na stronie producenta. Zawiera ona wszystkie niezbędne informacje dotyczące dawkowania, składu oraz potencjalnych działań niepożądanych.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.