Tamiflu recepta online

(2 opinie klienta)

Tamiflu to lek przeciwwirusowy, który jest stosowany w leczeniu wirusów grypy typu A i B. Substancją czynną leku jest oseltamiwir. Lek dostępny jest na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Substancją czynną leku Tamiflu jest oseltamirir, który wykazuje działanie przeciwwirusowe. Hamuje działanie komórek wirusowych i zapobiega ich dalszemu rozprzestrzenianiu się. Lek jest stosowany w leczeniu wirusów grypy A i B. jest także stosowany zapobiegawczo.

Dawkowanie leku

Lek Tamiflu należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy samodzielnie zmieniać dawkowania. U dorosłych pacjentów w leczeniu grypy podawana dawka to 75 mg 2 razy na dobę, przez 5 dni. Dzieci i młodzi między 13-17 roku życia — dawkowanie to 75 mg/2 razy na dobę przez 5 dni. W przypadku dzieci powyżej 1 roku życia dawkowanie jest zależne od masy ciała. Czas stosowania leku to 5 dni. Lek można także podawać noworodkom. Dawkowanie także zależy od masy ciała. W leczeniu zapobiegawczym po kontakcie z osobą chorą dawkowanie u dzieci powyżej 13 roku życia i dorosłych po 75 mg raz na dobę, przez 4 dni. Lek można też podawać dzieciom i niemowlętom, dawka jest zależna od masy ciała.

Przeciwwskazania do stosowania leku

W przypadku tego leku nie należy go przyjmować jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane. Do bardzo częstych należą bóle głowy i biegunki. Często są to: wymioty bóle brzucha, niestrawność, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok, wycieki z nosa, opryszczka, zmęczenie problemy ze snem. Niezbyt często: zaburzenia świadomości, wysypka, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Tamiflu jest dostępny w większości aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Można go kupić na receptę. Lek jest dostępny w trzech dawkach (30, 45 i 75 mg). Nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Tamiflu recepta online

 1. Andrzej Kowalczyk (zweryfikowany)

  Pan doktor jest bardzo miły i kompetentny. Wizyta online była wygodna i bezproblemowa. Dostałem odpowiednie zalecenia medyczne. Polecam!

 2. Dariusz Nowicki (zweryfikowany)

  Szybka, skuteczna i bezproblemowa usługa, a lekarz bardzo miły i kompetentny. Gorąco polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.