Tamivil recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Tamivil: Skład, działanie i informacje ważne dla pacjenta

Tamivil, czasem błędnie nazywany “tamiwil” czy “tamvil”, to lek, którego główną substancją czynną jest Oseltamiwir. Wykazuje on działanie antywirusowe przeciwko wirusom grypy typu A i B, hamując ich rozprzestrzenianie się w organizmie.

Tamivil cena i dostępność w aptekach

Cena leku Tamivil zależy od jego formy i dawki. Za opakowanie 10 tabletek 75 mg zapłacisz około 25 zł, natomiast opakowanie 10 kapsułek 75 mg kosztuje około 35 zł. Warto zwrócić uwagę, że lek jest dostępny na receptę w większości aptek.

Tamivil ulotka: Gdzie znaleźć i co zawiera?

Ulotka dołączona do opakowania Tamivil dostarcza szczegółowych informacji o leku. Możesz ją znaleźć na stronie internetowej producenta. Zawiera ona dane o składzie, działaniu, dawkowaniu, przeciwwskazaniach oraz możliwych skutkach ubocznych.

Dawkowanie Tamivil w zależności od wieku i masy ciała

Tamivil można przyjmować w postaci tabletek lub kapsułek. Dawkowanie zależy od wieku i masy ciała pacjenta. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza i nie przekraczać zalecanych dawek.

Przeciwwskazania i działania niepożądane Tamivil

Leku Tamivil nie powinno się stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Warto także poinformować lekarza o innych przyjmowanych lekach i schorzeniach. Jak każdy lek, Tamivil może powodować działania niepożądane. Jeśli wystąpią objawy takie jak nudności, wymioty, bóle głowy czy inne, warto skonsultować się z lekarzem.

Zamienniki Tamivil i porównanie z innymi lekami na grypę

Tamivil to jeden z wielu leków stosowanych w leczeniu grypy. Do innych popularnych leków z tej grupy należą Relenza, Xofluza i Xofluza Max.

Gdzie kupić Tamivil?

Lek Tamivil dostępny jest na receptę w większości aptek. Należy pamiętać o przechowywaniu leku w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Tamivil recepta online

 1. Ryszard Włodarczyk (zweryfikowany)

  Bardzo polecam tego lekarza. Wizyta online była bardzo efektywna, a lekarz udzielił mi fachowej porady. Recepta została wystawiona szybko i bezproblemowo.

 2. Gustaw Zając (zweryfikowany)

  Bez wychodzenia z domu, a konsultacja przebiegła tak, jakby byłam u lekarza osobiście. Bardzo polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.