Telfexo recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Telfexo – co to za lek?

Za działanie leku Telfexo odpowiada jego substancja czynna feksofenadyna, która jest lekiem przeciwhistaminowym II generacji. Podczas działania hamuje objawy reakcji alergicznej takie jak kichanie, wyciek z nosa, obrzęk i świąd błony śluzowej. Działa także na odczyny skórne: na świąd, zaczerwienienie, na pokrzywkę.

Telfexo – lek przeciwalergiczny. Kiedy go stosować?

Tabletki Telfexo są przeznaczone do stosowania u młodzieży powyżej 12 roku życia i dorosłych. Pomagają w łagodzeniu skutków odpowiedzi alergicznej i są stosowane w leczeniu objawów pokrzywki idiopatycznej.

Jak długo stosować lek Telfexo?

Czas leczenia jest dobierany indywidualnie przez lekarza. Ważne jest przestrzeganie jego zaleceń oraz regularne monitorowanie efektów leczenia.

Czy lek Telfexo wpływa na samopoczucie?

Preparat Telfexo, w odróżnieniu od przeciwalergicznych leków I generacji, ma mniej skutków ubocznych wpływających na samopoczucie. Jednak opinie o leku są zróżnicowane i zależne od indywidualnych reakcji organizmu. Wiele osób zastanawia się, czy to steryd. Odpowiedź: Ten lek nie jest lekiem sterydowym.

Cena i dostępność leku Telfexo

Preparat Telfexo jest dostępny w większości aptek. Można go kupić na receptę. Lek jest dostępny w wariantach 120 mg i 180 mg. Cena za 20 tabletek wynosi około 23-25 zł. Lek nie jest refundowany.

Ulotka leku Telfexo

Pełna ulotka leku Telfexo jest dostępna w każdym opakowaniu leku oraz na stronie producenta. Zawiera ona szczegółowe informacje dotyczące składu, działania, przeciwwskazań oraz potencjalnych skutków ubocznych. Przed rozpoczęciem stosowania leku zawsze warto zapoznać się z ulotką.

Czy Telfexo to steryd?

Nie, Telfexo nie jest lekiem sterydowym. Jest to lek przeciwhistaminowy II generacji. Jego głównym celem jest łagodzenie objawów alergii.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Telfexo recepta online

 1. Eugeniusz Marcinkowski (zweryfikowany)

  Korzystanie z e-recept to oszczędność czasu i pieniędzy.

 2. Rafał Kubiak (zweryfikowany)

  Chcę wyrazić swoją wdzięczność Panu doktorowi za pomoc w procesie uzyskania recepty. Jest to dla mnie wygodna i szybka metoda zamówienia leków, a Pan doktor zawsze potrafi udzielić mi rzeczowej porady i odpowiedzieć na moje pytania. Bardzo dziękuję za Pańską pracę i zaangażowanie.

 3. Piotr Wojciechowski (zweryfikowany)

  Nie mogę wystarczająco pochwalić tej usługi, ponieważ wszystko odbywa się błyskawicznie i z łatwością, a lekarz jest bardzo uprzejmy i przyjazny.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.