Telmisartan Bluefish recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Telmisartan Bluefish to lek dostępny w formie tabletek do stosowania doustnego, który jest przeznaczony do leczenia samoistnego nadciśnienia tętniczego, a także w zmniejszeniu częstości zachorowań z przyczyn sercowo-naczyniowych.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Wskazania do stosowania

Lek można stosować w leczeniu nadciśnienia tętniczego zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Lek Telmisartan Bluefish jest też stosowany w leczeniu objawowej niewydolności serca. Lek jest dostępny w formie tabletek do stosowania doustnego.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Telmisartan Bluefish nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 6 roku życia. W czasie stosowania leku należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. W razie wątpliwości co do stosowania leku należy się z nim skonsultować. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, ponieważ nie wszystkie leki można przyjmować równocześnie, stosując ten preparat.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się działania takie jak (często lub niezbyt często): zawroty głowy, niedociśnienie tętnicze, osłabienie, zmęczenie, zaburzenia czynności nerek, zwiększenie stężenia kreatyniny i mocznika we krwi, omdlenia, bóle głowy, zwiększenie stężenia potasu we krwi.

Ważne

Pierwsze działanie leku jest zauważalne po ok. 2 tygodniach stosowania leku, pełne działanie jest zauważalne po ok. 4 tygodniach stosowania preparatu.

Gdzie można kupić lek?

Lek jest dostępny w większości aptek, żeby go kupić trzeba mieć ważną receptę. Lek jest dostępny w opakowaniach 40 i 80 mg po 28 tabletek. Lek podlega częściowej i całkowitej refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Telmisartan Bluefish recepta online

 1. Karolina Szewczyk (zweryfikowany)

  Cieszę się, że zdecydowałam się na korzystanie z tej usługi. Otrzymałam receptę błyskawicznie i mogłam kupić potrzebny mi lek bez przeszkód. Dziękuję, że pomogłeś mi, doktorze!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.