Telmix recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Telmix jest stosowany w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Preparat Telmix należy do grupy leków nazywanych antagonistami receptora angiotensyny II. W czasie działania leku blokowane jest działanie angiotensyny II, co powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych i obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Lek jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Kiedy nie stosować leku?

Istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania leku Telmix. Nie należy go przyjmować jeśli występuję nadwrażliwość na składniki leku. Lek jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych, nie należy go podawać dzieciom i młodzieży poniżej 18 roku życia. W czasie ciąży i karmienia piersią przyjmowanie każdego leku należy skonsultować z lekarzem, niezalecane jest stosowanie tego leku w tym okresie.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować zaleconej dawki. Pierwotne nadciśnienie tętnicze: 40 mg 1 raz na dobę, lekarz może zdecydować o zmianie dawki – jej obniżeniu do 20 mg na dobę, lub zwiększeniu do 80 mg na dobę. Pełne działanie preparatu uzyskuje się po 4-8 tygodniach stosowania leku.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Pełna lista znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania. Należy się z nią zapoznać przed przyjmowaniem leku. Niezbyt często: zakażenia górnych dróg oddechowych (zapalenie gardła i zatok), zakażenia układu moczowego, niedokrwistość, hiperkaliemia, depresja, bezsenność, omdlenia, zawroty głowy, zmniejszenie częstotliwości rytmu serca (bradykardia), objawy wywołane niedociśnieniem tętniczym, duszność, kaszel, ból brzucha, biegunka, niestrawność, nudności, wymioty, świąd, wysypka, ból w klatce piersiowej, osłabienie, obfite pocenie się. Rzadko: posocznica, eozynofilia, małopłytkowość, hipoglikemia u chorych na cukrzycę, niepokój, senność, zaburzenia widzenia. Bardzo rzadko: śródmiąższowa choroba płuc.

Gdzie kupić lek?

Lek Telmix jest dostępny w większości aptek. Można go kupić na receptę. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opakowanie zawiera 28 lub 56 tabletek 40 mg, lub 80 mg. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Telmix recepta online

 1. Joanna Górecka (zweryfikowany)

  Nigdy nie myślałam, że otrzymam receptę w ciągu kilku minut. To naprawdę działa! Dziękuję, że jesteś, doktorze!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.