Uronorm recepta online

Lek Uronorm w postaci tabletek to preparat stosowany w objawowym leczeniu nietrzymania moczu i zespołu pęcherza nadreaktywnego. Lek dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna solifenacyna. Lek Uronorm podczas działania zmniejsza objawy pęcherza nadreaktywnego, a także zwiększa odstępy w oddawaniu moczu.

Kiedy stosować lek?

Lek Uronorm jest stosowany w leczeniu objawów pęcherza nadreaktywnego: naglącego parcia, pilnej potrzeby oddawania moczu, częstomoczu, nietrzymania moczu.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania, należy się z nim skonsultować. Zalecana dawka preparatu to 5 mg na dobę. Lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 10 mg na dobę. Tabletki należy przyjmować w całości.

Kiedy nie stosować leku?

Istnieją przeciwwskazania do stosowania tego leku. Nie należy go przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować jeśli występuje zatrzymanie moczu, ciężkie zaburzenia żołądka lub jelit.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli pojawią się skutki uboczne takie jak atak alergii z ciężkimi reakcjami skórnymi, obrzęk naczyniowo ruchowy z obrzękiem dróg oddechowych należy zaprzestać stosowania leku i najszybciej udać się po pomoc medyczną. W przypadku tego preparatu bardzo często pojawia się suchość w jamie ustnej.

Często: niewyraźne widzenie, zaparcia, nudności, niestrawność. Niezbyt często: zapalenie układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego, senność, zaburzenia smaku, zespół suchego oka, suchość w jamie nosowej, suchość skóry.

Rzadko: zawroty głowy, bóle głowy, niewydolność okrężnicy, wymioty, świąd, wysypka, zatrzymanie moczu. Bardzo rzadko: omamy, splątanie, pokrzywka. Z częstością nieznaną: zmniejszony apetyt, zwiększony poziom potasu we krwi, stan splątania, zwiększone ciśnienie w gałce ocznej.

Gdzie można kupić lek?

Lek Uronorm jest dostępny w większości aptek. Jest dostępny tylko na receptę. Preparat podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.