Vesisol recepta online

Lek Vesisiol jest stosowany w leczeniu objawów nietrzymania moczu, a także pęcherza nadreaktywnego. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna bursztynian solifenacyny. Lek działa na receptory, które są odpowiedzialne za rozkurczanie dróg moczowych. Jest stosowany w leczeniu objawów nadreaktywnego pęcherza, takich jak parcie naglące, częstomocz, nietrzymanie moczu.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Vesisol nie należy stosować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do stosowania są też: problemy z opróżnianiem pęcherza, poważne zaburzenia pracy żołądka i jelit, miastenia, jaskra, zaburzenia wątroby. Leku nie można także podawać pacjentom, którzy są dializowani. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnego leku bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Dawkowanie na ogół to 5 mg na dobę, lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 10 mg na dobę. Tabletkę można przyjmować niezależnie od posiłku. Należy ją popić wodą.

Możliwe działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku Vesisol mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że korzyści z przyjmowania leku na ogół je przewyższają. Bardzo często występuje uczucie suchości w jamie ustnej. Często: niewyraźne widzenie, zaparcia, nudności, zgaga.

Niezbyt często: zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego, zaburzenia smaku, suchość w jamie nosowej i gardle, suchość skóry, zmęczenie. Cała lista możliwych działań niepożądanych jest dostępna na ulotce dołączonej do opakowania, przed przyjmowaniem leku należy się z nią zapoznać.

Gdzie można kupić lek?

Lek Vesisol jest dostępny w większości aptek, można go kupić tylko na receptę. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.