Vesoligo recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Lek Vesoligo: Pełne informacje, ulotka i opinie pacjentów

Skład i działanie leku Vesoligo

Za działanie leku Vesoligo odpowiada substancja aktywna solifenacyna. Jest to antagonista receptora muskarynowego, który hamuje skurcz mięśni gładkich wypieracza. Lek jest stosowany w leczeniu objawów pęcherza nadreaktywnego takich jak parcie naglące, częstomocz, nietrzymanie moczu.

Kiedy nie stosować leku Vesoligo?

Leku Vesoligo nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Przeciwwskazaniami do stosowania leku są: zatrzymanie moczu, toksyczne rozdęcie okrężnicy, miastenia. Nie można stosować leku także jeśli u pacjenta występuje jaskra, jest poddawany zabiegom hemodializy, zaburzenia czynności wątroby.

Dawkowanie leku Vesoligo

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie dawki. Dorośli: zalecana dawka to 5 mg na dobę. Lekarz może zwiększyć dawkę do 10 mg na dobę, znaną też jako Vesoligo 10 mg. W przypadku pominięcia dawki nie należy stosować podwójnej, aby ją uzupełnić.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Vesoligo mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Podczas stosowania często jest to: suchość w jamie ustnej, niewyraźne widzenie, zaparcia, nudności, niestrawność. Niezbyt często: zakażenie układu moczowego, senność, zaburzenia odczuwania smaku, zespół suchego oka, suchość w jamie nosowej, zgaga, zmęczenie, trudność w oddawaniu moczu. Rzadko: zaleganie twardego stolca w okrężnicy, ból głowy, wymioty, wysypka, świąd. Bardzo rzadko: omamy, splątanie, wysypka uczuleniowa.

Gdzie można kupić lek Vesoligo?

Lek Vesoligo jest dostępny w większości aptek, można go kupić na receptę. Lek jest refundowany. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, sprawdź dostępność w najbliższej aptece lub zorientuj się w sprawie ceny Vesoligo w różnych źródłach.

Opinie o Vesoligo

Większość pacjentów korzystających z leku Vesoligo jest zadowolona z jego efektów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o doświadczeniach innych pacjentów, przeczytaj opinie o Vesoligo dostępne w różnych źródłach lub na forach medycznych.

Ulotka leku Vesoligo

Pełna ulotka Vesoligo dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat leku, jego składu, działania oraz możliwych działań niepożądanych. Zalecamy zapoznanie się z ulotką przed rozpoczęciem stosowania leku.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.