Vibin Mini recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Vibin Mini – dla kogo jest ten lek?

Lek jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciążę lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Tabletki antykoncepcyjne w formie tabletek nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiadają zawarte w nim substancje aktywne. W preparacie Vibin Mini znajduje się etynyloestradiol i drospirenon. Jest to preparat jednofazowy, co oznacza, że każda tabletka ma taką samą ilość składników. Dzięki nim hamowana jest owulacja, a zmiany we właściwościach endometrium uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka.

Jak stosować lek?

Należy przestrzegać regularnej pory przyjmowania tabletek. Jeśli wystąpią zmiany pory przyjmowania, działanie leku może być nieskuteczne. Rozpocznij przyjmowanie tabletek w pierwszym dniu cyklu, czyli menstruacji. W pakowaniu znajduje się 21 tabletek z substancjami czynnymi. Po ich przyjęciu następuje 7 dni przyjmowania tabletek placebo. Krwawienie powinno pojawić się 2-3 dni po zakończeniu całego cyklu tabletek.

Tabletki – kiedy nie stosować

Niektóre osoby nie powinny stosować Vibin Mini. Przeciwwskazania to m.in. nadwrażliwość na składniki leku czy ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Zawsze przed rozpoczęciem stosowania leków antykoncepcyjnych powinnaś skonsultować się z lekarzem.

Tabletki antykoncepcyjne – możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania Vibin Mini mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Najczęstsze z nich to bóle głowy, zmiany nastroju czy tkliwość piersi. Rzadziej mogą pojawić się np. depresja czy zaburzenia widzenia. Pełna lista działań niepożądanych znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania.

Cena i dostępność leku

Lek Vibin Mini jest dostępny w większości aptek, a jego cena wynosi około 30 złotych. Pamiętaj, że zakup jest możliwy jedynie na receptę.

Ulotka Vibin Mini

Zanim zaczniesz stosować lek, zapoznaj się z ulotką Vibin Mini. Zawiera ona ważne informacje dotyczące dawkowania, przeciwwskazań i możliwych działań niepożądanych.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Vibin Mini recepta online

 1. Ewelina Wróbel (zweryfikowany)

  Dziękuję, recepta na lek została wystawiona sprawnie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.