Xefo Rapid recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Wellbutrin XR jest stosowany w leczeniu depresji. Składnikiem czynnym leku jest bupropion. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna lornoksykam. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy oksykamów. Wykazuje on silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Lek szybko i dobrze wchłania się do układu pokarmowego.

Kiedy stosować lek?

Lek Xefo Rapid jest wskazany do stosowania w leczeniu bólu o nasileniu łagodnym i umiarkowanym. Jest przeznaczony do stosowania krótkotrwałego.

Kiedy nie stosować leku?

W przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania do stosowania. Leku nie należy stosować jeśli występuję nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować u pacjentów z małopłytkowością, ciężką niewydolnością serca, z krwawieniem z przewodu pokarmowego. Podczas ciąży i karmienia piersią nie należy stosować preparatu bez konsultacji z lekarzem, jednak nie zaleca się jego przyjmowania. Lek jest przeznaczony jedynie dla osób dorosłych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować zaleconej dawki. Dawkowanie u osób dorosłych to 16 mg dawki jednorazowej, po 12 godzinach lekarz może zalecić przyjęcie dodatkowych 8 mg, a następnie dawkę 8-16 mg na dobę.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści z jego stosowania je przewyższają. Często mogą pojawić się takie jak łagodne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, ból brzucha, niestrawność, biegunka, wymioty. Niezbyt często: jadłowstręt, zmiana masy ciała, bezsenność, zapalenie spojówek, szumy uszne, kołatanie serca, niewydolność serca. Rzadko: zapalenie gardła, niedokrwistość, małopłytkowość, nadwrażliwość, dezorientacja, pobudzenie, senność, zaburzenia widzenia, nadciśnienie tętnicze.

Gdzie można kupić lek?

Lek Xefo Rapid można kupić w większości aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Lek jest dostępny tylko na receptę, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Xefo Rapid recepta online

 1. Rafał Kwiatkowski (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to świetne rozwiązanie dla osób pracujących w niestandardowych godzinach. Dostałem receptę na swoje leki w czasie, który mi odpowiadał, bez konieczności rezygnacji z pracy. Polecam to rozwiązanie innym zabieganym pacjentom.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.