Xenical recepta online

Lek Xenical jest stosowany w leczeniu otyłości. Jego działanie polega na hamowaniu przyjmowanych z pożywieniem tłuszczów. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych, jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Xenical jest lekiem, który stosuje się w leczeniu otyłości u osób dorosłych. Działanie substancji tego leku polega na hamowaniu 1/3 tłuszczów przyjętych z pokarmami. Dzieje się tak, ponieważ składniki leku łączą się z enzymami. Te tłuszcze zostają wydalane z organizmu.

Dawkowanie leku

Ten lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie można samodzielnie zmieniać dawkowania. W przypadku osób dorosłych zalecana dawka to 120 mg w czasie lub ok. Godzinę po głównym posiłku. Lek należy popić wodą. Nie należy przekraczać dawki większej niż 3 tabletki (każda 120 mg) na dobę. Przekraczanie dawki nie ma wpływu na uzyskanie lepszych efektów.

Stosowanie leku

Lek Xenical jest przeznaczony dla osób z otyłością. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Jeśli po 12 tygodniach nie nastąpi spadek masy ciała o 5% względem początkowej) lekarz może zdecydować o przerwaniu kuracji.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować u dzieci i młodzieży. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących, stosowanie leków nie jest zalecane, musi być skonsultowane z lekarzem. Leku nie można stosować u osób, z nadwrażliwością na składniki. Nie należy stosować leku u pacjentów z przewlekłym zespołem złego wchłaniania, z osób z zastojem żółci.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku stosowania leku Xenical bardzo często pojawiają się: bóle głowy, bóle brzucha, parcie na stolec, oddawanie gazów, tłuszczowe i oleiste stolce. Często: bóle odbytu, miękkie stolce, nietrzymanie stolca, wzdęcia, nieregularne miesiączkowanie.

Gdzie można kupić lek?

Ten preparat jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w większych aptekach lub zamówić z apteki online podając pin recepty. Opakowanie zawiera 42 tabletki. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.