Yaz recepta online

(1 opinia klienta)

Yaz to lek antykoncepcyjny, stosowany przez kobiety w celu uniknięcia zajścia w ciążę lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Lek składa się z 28 tabletek, nie jest refundowany.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Yaz zawiera dwie substancje czynne etynyloestradiol i drospirenon. W opakowaniu znajdują się 24 tabletki z tymi substancjami oraz 4 tabletki, tzw. placebo. Tabletki są oznaczone na blistrze i należy przestrzegać takiego stosowania.

Dawkowanie leku

Przyjmowanie leku zaczyna się od jasnoróżowych tabletek. Należy je przyjmować o stałej porze, niesystematyczne przyjmowanie leku może obniżyć jego skuteczność. Przyjmowanie leku należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Po przyjęciu 24 tabletek należy przyjąć kolejno 4 tabletki z placebo. W tym czasie pojawi się krwawienie z odstawienia. Po skończonym opakowaniu należy od razu zacząć kolejne. Jeśli krwawienie jeszcze się nie pojawi lub nie ustąpi, także należy rozpocząć kolejne opakowanie.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Yaz nie jest przeznaczony dla kobiet, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy przyjmować, jeśli występują problemy z krzepnięciem krwi, choroba żylno-zatorowa lub ryzyko jej wystąpienia. Preparatu Yaz nie mogą stosować kobiety z migreną z aurą, z zaburzeniami czynności nerek, jeśli występuje krwawienie z pochwy z niewyjaśnionych przyczyn.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli będą się nasilać i nie będą ustępować, należy skonsultować się z lekarzem. Częste działania niepożądane to: zmiany nastroju, ból głowy, nudności, bóle piersi, zaburzenia miesiączkowania. Niezbyt często zgłaszane są: depresja, nerwowość, senność, omdlenia, mrowienia, ból brzucha, wymioty, niestrawność, migreny, żylaki, trądzik, świąd.

Gdzie można kupić lek?

Lek Yaz jest dostępny na receptę. Można go kupić w każdej aptece. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Yaz recepta online

 1. Urszula Górska (zweryfikowany)

  Pięć gwiazdek dla Pana Doktora za konkretną poradę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.