Zanacodar recepta online

(1 opinia klienta)

Zanacodar to lek, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Substancją czynną leku jest telmisartan. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna telmisartan. Należy ona to leków zwanych antagonistami receptora angiotensyny II. Efektem działanie leku jest przeciwdziałanie angiotensyny II, co prowadzi do obniżenia ciśnienia tętniczego. Lek jest także stosowany w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego. Podczas działania leku, nie wpływa on na częstotliwości rytmu serca. Obniżenie ciśnienia pojawia się stopniowo w ciągu 3 godzin od przyjęcia leku.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do jego stosowania, należy skonsultować się z lekarzem. Dorośli w leczeniu nadciśnienia tętniczego: 40 mg raz na dobę, lekarz może zdecydować o zmianie dawki do 20 mg lub 80 mg. Pełne działanie leku można zaobserwować po 4-8 tygodniach leczenia. W leczeniu zmniejszenia częstości zachowań na choroby sercowo-naczyniowe stosowana dawka to 80 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku

Leku Zanacodar nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Nie należy jednak w tym okresie stosować leku. Lek Zanacodar jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Leku nie należy stosować u osób z ciężką niewydolnością wątroby lub nerek.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Niezbyt często są to objawy takie jak: zakażenie górnych dróg oddechowych, hiperkalemia, depresja, bezsenność, omdlenie, zawroty głowy, zmniejszenie rytmu serca, niedociśnienie tętnicze, ból brzucha, biegunka, niestrawność, wzdęcia. Rzadko: posocznica, małopłytkowość, niepokój, senność, zaburzenia widzenia, ból stawów, ból kończyn, bóle pleców.

Gdzie można kupić lek?

Lek Zanacodar jest dostępny w większości aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Lek jest dostępny tylko na receptę, podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Zanacodar recepta online

 1. Aleksandra Łosiewicz (zweryfikowany)

  Panie doktorze, chciałabym przesłać serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę i troskę. Dzięki niemu wiem, że moje zdrowie jest w najlepszych rękach.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.