Zevesin recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Zevesin

Za skuteczność leku Zevesin odpowiada jego główna substancja aktywna – solifenacyna. Lek działa na nadreaktywny pęcherz moczowy, umożliwiając przechowywanie większej ilości moczu i wydłużając czas między jego oddawaniem.

Kiedy nie stosować leku Zevesin?

Zevesin posiada pewne przeciwwskazania. Nie jest zalecany dla osób z nadwrażliwością na składniki leku, w ciąży oraz podczas karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Przeciwwskazania obejmują także zatrzymanie moczu, toksyczne rozdęcie okrężnicy, miastenię oraz dla osób poddawanych hemodializie.

Dawkowanie leku Zevesin

Stosowanie leku powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza. Zalecana dawka dla dorosłych to 5 mg dziennie, ale lekarz może dostosować ją do 10 mg w zależności od potrzeb pacjenta. Czas leczenia jest indywidualnie dobierany.

Skutki uboczne leku Zevesin

Podczas kuracji Zevesinem mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Należą do nich m.in. suchość w jamie ustnej, niewyraźne widzenie, zaparcia, nudności i zgaga. Więcej informacji na temat skutków ubocznych można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania lub konsultując się z lekarzem.

Ulotka leku Zevesin

Pełna ulotka leku Zevesin dostępna jest w opakowaniu produktu oraz na stronie producenta. Ulotka zawiera szczegółowe informacje na temat dawkowania, skutków ubocznych, przeciwwskazań i innych ważnych kwestii związanych z lekiem.

Opinie o leku Zevesin

Opinie pacjentów na temat leku Zevesin są różne i zależą od indywidualnych doświadczeń. Aby uzyskać pełny obraz, warto przeczytać kilka recenzji oraz skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji.

Gdzie kupić lek Zevesin?

Lek Zevesin jest dostępny w większości aptek na terenie Polski. Można go nabyć na receptę. Dodatkowo lek podlega refundacji, co może obniżyć jego cenę dla pacjenta.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Zevesin recepta online

 1. Jan Nowak (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi. Wizyta online ułatwiła mi dostęp do profesjonalnej pomocy medycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Polecam!

 2. Mariusz Wróbel (zweryfikowany)

  Doskonała usługa dla osób, które nie lubią lub nie mogą wychodzić z domu, a potrzebują porady lekarskiej. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.