Zolmiles recepta online

Lek Zolmiles to preparat w formie tabletek, które ulegają rozpadowi w jamie ustnej. Lek jest stosowany w leczeniu migrenowego bólu głowy. Preparat dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Zolmiles należy do grupy preparatów nazywanych tryptanami. Lek jest stosowany w leczeniu migrenowego bólu głowy. Lek podczas działania zwęża rozszerzone naczynia krwionośne. Ich rozszerzanie powoduje bóle migrenowe. Lek ma działanie przeciwbólowe, a także pomaga łagodzić inne objawy takie jak nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować, jeśli pacjent ma wysokie ciśnienie tętnicze, ma lub miał problemy z sercem. Po udarze, jeśli występują ciężkie zaburzenia pracy nerek. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie leku

Lek Zolmiles jest dostępny w formie tabletek, które ulegają rozpadowi w jamie ustnej. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Lek należy przyjąć, jak pojawią się pierwsze oznaki migreny. Zwykle stosowana jest dawka 2,4 mg lub 5 mg. Jeśli po 2 godzinach migrena nie ustąpi lub powróci w ciągu doby, można przyjąć kolejną tabletkę.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że korzyści ze stosowania leku na ogół je przewyższają. Często są to: mrowienie w palcach rąk, uczucie senności, zawroty głowy, uczucie ciepła, ból głowy, nierówne bicie serca, nudności, wymioty, suchość w jamie ustnej, osłabienie. Niezbyt często: szybkie bicie serca, zwiększenie częstotliwości oddawania moczu. Rzadko: reakcje nadwrażliwości. Bardzo rzadko: ból dławicowy (jeśli się pojawi, należy niezwłocznie udać się do lekarza).

Gdzie można kupić lek?

Lek Zolmiles jest dostępny w większości aptek. Można go kupić tylko na receptę. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.