Zoloft recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Zoloft w postaci tabletek do stosowania doustnego jest preparatem antydepresyjnym. Substancją leku jest sertralina.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna sertralina. Należy ona do inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Działanie leku polega na wydłużeniu czasu działania serotoniny w synapsie i czasu pobudzenia komórki.

Kiedy stosować lek?

Lek Zoloft jest stosowany w leczeniu epizodów dużej depresji, zapobieganiu nawrotom. Lek jest stosowany w leczeniu zespołu lęku napadowego, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, zespołu lęku społecznego, zespołu lęku pourazowego. Preparat jest też stosowany w leczeniu choroby borderline. Lek może być stosowany u dzieci powyżej 6 roku życia.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Dawkowanie leku jest dobierane przez lekarza na podstawie oceny stanu zdrowia pacjenta. Lek może być stosowany u dzieci powyżej 6 roku życia. Szczegóły dotyczące sugerowanego dawkowania znajdują się na ulotce dołączonej do opakowania.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Zoloft nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można przyjmować, jeśli stosowane są w tym samym czasie inhibitory MAO.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często: brak łaknienia, bezsenność, drżenie, niepokój, suchość błony śluzowej jamy ustnej, zaburzenie czynności seksualnych u mężczyzny, zaburzenia cyklu miesiączkowego.

Cena i dostępność leku

Lek Zoloft jest dostępny w większości aptek, na receptę. Cena leku (przed refundacją) w zależności od apteki może się nieco różnić, wynosi ok. 17 zł. Lek podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Zoloft recepta online

 1. Marian Pająk (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w odległych miejscach, gdzie nie ma łatwego dostępu do placówek medycznych. Dzięki temu mogą uzyskać potrzebną opiekę zdrowotną bez konieczności dalekiej podróży.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.