Zotral recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Zotral to lek antydepresyjny, który jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Zotral – co to za lek?

Za działanie leku odpowiada substancja czynna sertralina. Jest to preparat, który należy do inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, co wydłuża jej czas działania w synapsie i czas pobudzenia komórki odbiorczej. Substancja leku hamuje wychwyt serotoniny przez płytki krwi. Lek nie powoduje skłonności do nadużywania.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Zotral jest wskazany w leczeniu epizodów dużej depresji, a także jej zapobieganiu. Preparat jest stosowany w leczeniu zaburzeń kompulsywno-obsesyjnych, lęku napadowego, zespołu stresu pourazowego zespołu lęku społecznego.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, w tym tych bez recepty. Preparatu nie można stosować równolegle z inhibitorami MAO.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku jest dobierane przez lekarza. Należy przestrzegać zaleconej dawki i nie modyfikować jej bez konsultacji. Dawkowanie leku jest zależne od leczonej choroby, wieku i stanu pacjenta. Na ogół podawane są małe dawki, zwiększane co 7 dni.

Po jakim czasie działa lek?

Kliniczne efekty działania leku mogą pojawić się po 7 dniach, jednak leki antydepresyjne są preparatami przeznaczonymi do dłuższej kuracji. Wielu pacjentów sprawdza, jakie są opinie o leku. Należy pamiętać, że czas działania, a także między innymi pojawiające się skutki uboczne mogą być różne u pacjentów, dlatego opinie innych mogą nie być miarodajne.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Często: zapalenie gardła, jadłowstręt, nasilony apetyt, depresja, depersonalizacja, koszmary senne, lęk, pobudzenie, nerwowość, zmniejszone libido, bruksizm, parestezje, drżenie, hipertonia, zaburzenia smaku, zaburzenia koncentracji wymioty, zaparcia, wzdęcia, wysypka, nadmierna potliwość.

Niezbyt często: zakażenia górnych dróg oddechowych, nieżyt nosa, omamy, nastroje euforyczne, apatia, zaburzenia myślenia. Rzadko: zapalenie uchyłków jelita zapalenie żołądka i jelit, zapalenie ucha środkowego, nowotwory, powiększenie węzłów chłonnych, hipercholesterolemia. Pełna lista możliwych działań niepożądanych znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania.

Cena i dostępność leku

Lek Zotral jest dostępny w większości aptek. Należy mieć ważną receptę, wystarczy podać pin do e-recepty w aptece. Cena leku przed refundacją to 20 zł, (28 tabletek 50 mg). Lek podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Zotral recepta online

 1. Marcin Malinowski (zweryfikowany)

  Jako osoba starsza, doceniam możliwość zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna szybko, a lekarz odpowiedział na moje pytania z cierpliwością i zrozumieniem. To komfortowe rozwiązanie dla pacjentów w podeszłym wieku.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.