Zyrtec recepta online

(3 opinie klienta)

Lek Zyrtec jest przeciwhistaminowym preparatem stosowanym w leczeniu alergii. Jest dostępny w kilku postaciach. Substancja czynna łagodzi objawy alergii. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia i dorosłych. Lek wydawany jest na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Zyrtec dostępny jest w kilku postaciach — tabletek, kropli doustnych i roztworu doustnego. Substancją czynną preparatu jest dichlorowodorek cytyryzyny, który oddziałowuje na receptory histaminowe. Dzięki temu zwalcza objawy alergii, takie jak zapalenie spojówek, zapalenie skóry. Zatrzymuje występowanie zmian skórnych, takich jak pokrzywka. Dodatkowo łagodzi także objawy zapalenie błony śluzowej nosa. Lek jest rekomendowany podczas leczenia reakcji alergicznych oczu i nosa oraz podczas leczenia pokrzywki.

Stosowanie leku

W zależności od wybranej formy leku należy go stosować zgodne z zaleceniem lekarza. Lek można stosować zarówno u dzieci powyżej 2 roku życia jak i u dorosłych pacjentów. Wydawany jest tylko na receptę i podlega refundacji. Preparat Zyrtek przyjmuje się doustnie. Zaleca się przyjmowanie przed posiłkiem, zażycie leku w jego trakcie opóźni działanie. W przypadku tabletek rekomendowana dawka dla dorosłych to 1 tabletka na dobę. U pacjentów w wieku 6-12 lat jest to pół tabletki dwa razy na dobę. Krople doustne można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody. Dorośli powinni przyjmować 20 kropli raz na dobę, osoby w wieku 6-12 10 kropli 2 razy na dobę, pacjenci poniżej 6 roku życia 5 kropli dwa razy na dobę. Roztwór doustny: dorośli 10 ml/dobę, osoby w wieku 6-12 lat 5 ml / 2 razy na dobę, dzieci od 2 do 6 roku życia 2,5 ml/2 razy na dobę. Nie zaleca się zwiększania dawkowania bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku Zyrtec nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki. Nie zaleca się stosowania w przypadku ostrej niewydolności nerek. Przy zaburzeniach czynności nerek dawka może być modyfikowana.

Jakie mogą być działania niepożądane?

Jeśli chodzi o skutki uboczne, często pojawiają się takie jak: bóle głowy, senność, uczucie zmęczenia, nudności, biegunka. Rzadziej występują takie jak: świąd, wysypka, bóle brzucha. Mogą też wystąpić ciężkie reakcje alergiczne: obrzęk gardła i twarzy. Jeśli się pojawią, należy skontaktować się z lekarzem i przerwać przyjmowanie leku.

Gdzie można kupić ten lek – e-recepta?

Lek Zyrtec jest dostępny na receptę, można go kupić w każdej aptece. Lek jest dostępny w trzech formach-kapsułek, kropli i roztworu. Stosowany doustnie. Lek jest objęty refundacją.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Zyrtec recepta online

 1. Ignacy Lewandowski (zweryfikowany)

  Polecam to rozwiązanie każdemu, kto chce mieć pewność, że recepta jest czytelna i bezbłędna. Wszystko odbywa się online, co zapewnia przejrzystość i ułatwia komunikację z lekarzem.

 2. Dariusz Nowicki (zweryfikowany)

  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc w uzyskaniu erecepty. Dzięki temu rozwiązaniu, mogę zaoszczędzić wiele czasu i energii, które wcześniej pochłaniały poszukiwania papierowej recepty i stanie w kolejkach w aptece. Dziękuję za Pańską życzliwość i fachową opiekę.

 3. Stefan Kuczyński (zweryfikowany)

  Chciałbym podziękować Panu Doktorowi za pomoc w rozwiązaniu moich problemów zdrowotnych. Pańska dokładność i zaangażowanie w leczenie sprawiły, że czuję się lepiej. Dziękuję za to, że jest Pan tak dobrym lekarzem.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.