Azalia recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Azalia?

Azalia to lek antykoncepcyjny zawierający dezogestrel, który zapobiega owulacji, zmienia śluz szyjkowy oraz grubość błony śluzowej macicy, utrudniając tym samym zapłodnienie i zagnieżdżenie jaja płodowego.

Dawkowanie i Stosowanie

Lek Azalia należy przyjmować raz dziennie przez 21 dni, najlepiej o tej samej porze, po czym następuje 7-dniowa przerwa. Jest to czas, kiedy prawdopodobnie wystąpi krwawienie.

Ważne informacje

Przed rozpoczęciem przyjmowania Azalia, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badania ginekologicznego. Lek jest przeciwwskazany w ciąży, a jego skuteczność może zostać zmniejszona, jeżeli pomiędzy przyjęciem 2 tabletek nastąpi przerwa dłuższa niż 36 godzin.

Skutki Uboczne i Przeciwwskazania

Azalia może powodować różne skutki uboczne, takie jak nudności, wymioty, bóle głowy, zmiany nastroju, czy wzrost masy ciała. Osoby z chorobami zakrzepowo-zatorowymi, żółtaczką, kamica żółciowa, czy cukrzycą powinny zachować szczególną ostrożność.

Często Zadawane Pytania

Jakie są skutki uboczne leku Azalia?
Azalia może powodować skutki uboczne takie jak nudności, bóle głowy, czy zmiany nastroju.
Czy lek Azalia wpływa na przyrost masy ciała?
Przyrost masy ciała może wystąpić jako skutek uboczny przyjmowania Azalia.
Czy lek Azalia jest skuteczny?
Tak, lek Azalia jest skutecznym środkiem antykoncepcyjnym, o ile jest stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza.
Czy mogę przyjmować Azalia podczas karmienia piersią?
Nie ma przeciwwskazań do stosowania Azalia w okresie laktacji, jednak zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji.
Czy Azalia jest dostępna bez recepty?
Nie, Azalia jest lekiem dostępnym wyłącznie na receptę, którą możesz uzyskać również online na e-medycy.pl.
Co zrobić, gdy zapomnę przyjąć tabletkę?
Jeśli opóźnienie w przyjmowaniu tabletki wynosi mniej niż 12 h, należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę. Jeśli opóźnienie wynosi więcej niż 12 h, należy postąpić zgodnie z instrukcjami ulotki lub skontaktować się z lekarzem.
Czy Azalia wpływa na gęstość mineralną kości?
Lek obniża stężenie estradiolu we krwi do poziomu charakterystycznego dla wczesnej fazy pęcherzykowej. Nie jest jednak znane, czy wpływa to na gęstość mineralną kości.
Jak Azalia wpływa na cykl miesiączkowy?
Azalia działa poprzez zapobieganie owulacji i zmiany w śluzie szyjkowym oraz błonie śluzowej macicy, co może wpłynąć na cykl miesiączkowy, powodując brak miesiączki.

Zamówienie Recepty Online

Na e-medycy.pl możesz łatwo i bezpiecznie zamówić receptę na lek Azalia online. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a nasi lekarze ocenią, czy lek jest dla Ciebie odpowiedni.

Jak to działa?

Proces zamówienia recepty online jest prosty. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, wypełnić formularz medyczny i poczekać na ocenę lekarza.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące zamówienia recepty online, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.