Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Nasi medycy

Lekarz specjalista dermatolog-wenerolog Agnieszka Kuświk-Bartczak

Agnieszka Kuświk–Bartczak

Lekarz dermatolog-wenerolog

Lekarz specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rocznik 2013. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie pracuje jako lekarz dermatolog w jednej z niemieckich klinik dermatologicznych. Jest aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Deutsche Dermatologische Gesellschaft. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych, wykonuje dermoskopię, trichoskopię. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Biegle posługuje się językiem polskim, niemieckim i angielskim.

Fizjoterapeuta Bartosz Mitkowski

Bartosz Mitkowski

Magister Fizjoterapii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Wojskowo-Lekarskiego z Oddziałem Fizjoterapii, Polskiej Akademii Sportu (uzyskał dyplom instruktora rekreacji ruchowej- specjalność Pilates). Od 2017 roku jest w trakcie 4- letnich studiów osteopatii w Osteopathie Schule Deutschland (filia Niemieckiej Szkoły Osteopatii, OSD -Polska). Na co dzień zajmuje się rehabilitacją pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi oraz uroginekologicznymi. W pracy, obok konwencjonalnych zabiegów z fizjoterapii, wykorzystuje USG oraz EMG. Za szczególny cel obrał sobie poszukiwanie nowych, skuteczniejszych sposobów leczenia schorzeń kompleksu lędźwiowo-miednicznego. Prowadzi terapię indywidualną, gimnastykę korekcyjną oraz telerehabilitację. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w publicznych oraz niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, medycznym domu opieki oraz Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej.

Lekarz ortopeda traumatolog Magdalena Kuświk

Magdalena Kuświk

Lekarz ortopeda

Lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończyła studia medyczne w języku angielskim na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym im. Daniela Halickiego. Pracuję w Oddziale Ortopedycznym w Pleszewskim Centrum Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Współczesna ortopedia oferuje szeroki wachlarz możliwości w rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności. Doktor Magdalena Kuświk rozwija się w diagnozowaniu i leczeniu chorób bądź urazów związanych z narządem ruchu, poświęcając szczególną uwagę chirurgii ręki. Konsultacje prowadzi również w języku angielskim.

Lekarz internista Jan Krajewski

Jan Krajewski

Lekarz internista

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, rocznik 2017. W trakcie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych. Obecnie pracuje w Oddziale Gastroenterologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu. Doświadczenie zdobywał na praktykach i stażach w szpitalach polskich i zagranicznych m.in. w Portugalii i Libanie. Zajmuje się leczeniem schorzeń internistycznych. Jego szczególnym zainteresowaniem są choroby przewodu pokarmowego. W kontaktach z pacjentami stawia na współpracę i empatię, opierając się na aktualnych wytycznych i doniesieniach naukowych. Udziela konsultacji w języku polskim i angielskim. Consultations in English are available for non Polish speaking patients.

Lekarz pediatra Elżbieta Moros

Elżbieta Moroz

Magister Fizjoterapii

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Akademie Medyczną w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dziecięcym, neonatologicznym oraz na oddziale
chorób wewnętrznych. Pracowała w Pogotowiu Ratunkowym, Poradniach Rodzinnych oraz telemedycynie.
Zaprasza serdecznie do korzystania z telekonsultacji medycznych dla dzieci i dorosłych.
e-recepty, e-zwolnienia, e-zwolnienia dla opiekuna, e-skierowania, analiza badań laboratoryjnych.

Miłosz Kuświk

Miłosz Kuświk

Lekarz internista

Specjalista chorób wewnętrznych, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Wojskowo-Lekarskiego (rocznik 2012). Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń internistycznych oraz obturacyjnego bezdechu sennego.

Aktualnie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.

Członek: Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem,Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w Oddziałach Chorób Wewnętrznych, POZ, NPL, SOR, IP, ZRM.

Wojciech Włodarczyk

Wojciech Włodarczyk

Lekarz internista

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Po doświadczeniu zdobytym w łódzkich szpitalach klinicznych rozpoczął specjalizację z chorób wewnętrznych. Od trzech lat związany z Wojskowym Instytutem Medycznym w Warszawie.

Nowe umiejętności nabywa pracując na oddziale zakaźnym COVID-19, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ).

Lekarz psychiatra Bogdan Latecki

Bogdan Latecki

Lekarz psychiatra

Jest lekarzem, specjalistą psychiatrą z ponad 30 – letnim doświadczeniem. Zajmuje się leczeniem osób dorosłych i młodzieży. Prowadzi terapie w języku polskim i angielskim.
Pracował w I Klinice Psychiatrycznej AM w Lodzi. Doświadczenie zdobywał też konsultując pacjentów psychogeriatrycznych, na oddziale internistycznym, w Klinice Ostrych Zatruć, przychodniach wojskowych, akademickich, w areszcie śledczym i jako biegły sadowy .
Przez ponad 20 lat przebywał w RPA, pracując początkowo w szpitalach klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Durbanie, potem prowadząc prywatna praktykę.

Wobec pacjentów stosuje zasadę, że leczenie powinno być dwutorowe: farmakoterapia (a w szpitalach także inne metody biologiczne) i psychoterapia. Proporcje mogą być różne ale tylko wyjątkowo jedno z nich będzie wystarczające.

Jeśli chodzi o farmakologię, stara się pomóc pacjentom zweryfikować niektóre mity, obawy lub niedokładne informacje dotyczące natury, szybkości działania, objawów ubocznych, wskazań i czasu trwania takiego leczenia. Zaczyna od stwierdzenia, że leczenie nie może być gorsze od choroby.
Psychoterapia jest mu bliska ze względu na zainteresowania literackie i filozoficzne. Przeszedł szkolenia w psychoterapii Eriksonowskiej, analizie transakcyjnej, terapii stanów ego, racjonalno– emotywnej terapii behawioralnej, logoterapii i innych. Ma podejście eklektyczne. Zajmuję się również terapią par i zaburzeń seksualnych. Ostatnio zainteresował się zastosowaniem terapii behawioralnej do leczenia bezsenności.
Występował na kongresach psychoterapeutycznych, psychiatrycznych i filozofii psychiatrii.

Lekarz kardiolog Karol Tylman

Karol Tytman

Lekarz kardiolog

Lekarz kardiolog. Aktualne miejsce pracy – Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Łodzi, Oddział Chorób Wewnętrznych.

Lekarz internista Mateusz Moroz

Mateusz Moroz

Lekarz internista

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykształcenie zdobywał również na Uniwersytecie Medycznym w Milanie Università degli Studi di Milano Statale oraz na Uniwersytecie Medycznym w Budapeszcie Semmelweis Egyetem. Prowadził prace badawcze na Uniwersytecie Medycznym w Tajlandii oraz na Uniwersytecie na Tajwanie w ramach projektów IFMSA. Posiada doświadczenie w pracy w Przychodni POZ i w telemedycynie, przyjmuje dzieci i dorosłych. Odbył liczne certyfikowane szkolenia z medycyny podróży, ultrasonografii i wakcynologii praktycznej. Do pacjentów podchodzi z empatią, a w swojej pracy kieruje się zasadą, że najważniejsze jest dobro pacjenta.

Lekarz internista Miriam Wilczyńska

Miriam Wilczyńska

Lekarz internista

Studia medyczne ukończyła na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada doświadczenie w pracy w Przychodniach POZ, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym oraz w udzielaniu świadczeń medycznych w ramach telemedycyny. Przyjmuje dzieci i dorosłych na konsultacjach lekarskich przez video, chat i telefon, wystawia e-zwolnienia i e-recepty, w tym na antykoncepcję awaryjną i hormonalną. English-speaking patients are invited.

lekarz Kaja Winczyk ginekolog

Kaja Winczyk

Lekarz ginekolog–położnik

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję w Oddziale Położniczo- Ginekologicznym W.S.Sz. im. M. Madurowicza w Łodzi, gdzie dyżuruję w Bloku Porodowym. Jest w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne i wykłady dla studentów. Dodatkowo jej pasją jest praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala w Zgierzu, w związku z tym w pierwszej fazie pandemii koronawirusa ( marzec-wrzesień 2020) została oddelegowana przez Wojewodę Łódzkiego do pracy na „pierwszej linii frontu”. Dorywczo pracuję również przy zabezpieczeniu imprez kulturalnych i sportowych np. zawody żużlowe na łódzkiej Motoarenie, mecze I ligi piłki nożnej na stadionie Widzewa w łodzi, eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet U19 itp.