Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

e-Recepta z konsultacją lekarską

59.00 

(8 opinii klienta)
N

e -recepta z konsultacją lekarską online to profesjonalna porada, którą otrzymasz w dogodnym dla Ciebie terminie i w dowolnym miejscu na świecie

N

ewentualne zalecenia, kody do e-recept lub sugestie dalszej diagnostyki otrzymujesz w wersji mailowej lub w wiadomości sms

N

najwyższa jakość wykonywanych konsultacji lekarskich online zapewni Ci pełną satysfakcję z odbytej e-porady

N

szybkie terminy oraz indywidualne podejście do pacjenta to jedne z ważniejszych atutów oferowanych konsultacji lekarskich online z e-receptą

Umów konsultacje

Lekarz online – e-konsultacje

Od czasu do czasu w życiu każdego z nas pojawia się sytuacja, która wymaga od nas wizyty u lekarza, a także wypisania recepty. Jednak nie zawsze mamy czas, by spędzić długie godziny na czekaniu w poczekalni przychodni czy gabinetu lekarskiego. Dlatego, by ułatwić naszym Klientom dostęp do specjalistów, udostępniona została w naszym serwisie e-Recepta z konsultacją lekarską. Stanowi ona idealną alternatywę dla tradycyjnych wizyt lekarskich w ośrodku zdrowia. Pozwoli też zaoszczędzić Twój czas. Co więcej, możesz odbyć spotkanie z odpowiednim specjalistą w terminie dopasowanym do Ciebie w Twoim zaciszu domowym, czy innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

E-Recepta z konsultacją lekarską

Oferowana e-porada za sprawą naszej wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry medycznej pozwoli na uzyskanie przez Ciebie zadowalających informacji i ewentualnych dalszych zaleceń oraz e-recepty. Wszystko to otrzymasz na koniec porady na maila lub smsem. Forma elektroniczna recepty gwarantuje Ci jej pełną czytelności. Ponadto daje możliwość wykupienia poszczególnych leków w wybranych przez Ciebie aptekach.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

20 minut

8 komentarze dla e-Recepta z konsultacją lekarską

 1. Przemysław Sobczak (zweryfikowany)

  Konsultacje w e-medycy zawsze na najwyższym poziomie. Wystawiona e-recepta i dalsze zalecenie w sprawie mojego leczenia.

 2. Liliana Mazurek (zweryfikowany)

  Już nie muszę czekać w długich kolejkach w przychodni. Odkąd trafiłam na e-medycy wizyty umawiam w dogodnym dla mnie terminie.

 3. Artur Polko (zweryfikowany)

  Czasami zdarzają się niespodziewane sytuacje, kiedy na już potrzebna jest nam recepta na jakiś lek, dzięki e-medycy można skorzystać z takiej konsultacji i dostać e-receptę. Polecam.

 4. Kinga Banasiak (zweryfikowany)

  Lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Odpowiedział na wszystkie pytania i wystawił e-receptę.

 5. Jakub Barszcz (zweryfikowany)

  Recepta była mi potrzebna na cito. Przyjmuje leki ważne dla mojego życia i zdrowia. Dzięki e-medycy mogłem wykupić je na czas.

 6. Marta Stelczykowska (zweryfikowany)

  W ostatnim czasie próbowałam z uporem dostać się do swojej przychodni, żeby uzyskać przedłużenie recepty na leki przyjmowane systematycznie niestety bezskutecznie. Dlatego zdecydowałam się na poradę online w Państwa Centrum. Bardzo dziękuję za rzetelną konsultację i szybką pomoc w uzyskaniu recepty na niezbędne leki, a Państwa lekarze to specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Polecam z czystym sumieniem.

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Pani Marto,
   niezmiernie miło jest nam czytać takie opinie naszych pacjentów. Dziękujemy. Proszę pamiętać, że w każdej chwili jesteśmy gotowi Pani pomóc.

 7. Emilia Olechowska (zweryfikowany)

  Dziękuję za wszystko: za profesjonalne podejście, za dostępność zawsze wtedy, kiedy potrzebuję, za bezproblemowe wypisanie recepty, która była niezbędna. POLECAM.

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Pani Emilio,
   To my dziękujemy, że skorzystała Pani z naszych usług. Codziennie staramy się by być jeszcze lepsi.

 8. Karolina Bugaja (zweryfikowany)

  Szybko, sprawnie, lekarz bardzo miły, widać, że ma dużą wiedzę.

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Pani Karolino,
   Dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie się polecamy i pozostajemy do Pani dyspozycji.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.