Lesine recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Lesine?

Lesine to lek antykoncepcyjny, który zawiera kombinację dwóch hormonów: etynyloestradiolu i drospirenonu. Dowiedz się więcej o składzie, dawkowaniu, potencjalnych działaniach niepożądanych, oraz jak możesz łatwo i bezpiecznie zamówić receptę online przez naszą stronę e-medycy.pl.

Skład Lesine

Lesine zawiera dwa aktywne składniki: Ethinylestradiolum i Drospirenonum. Lek ten jest dostępny w dawce 20 mikrogramów etynyloestradiolu i 1 mg drospirenonu.

Dawkowanie i Sposób Użycia

Lesine jest przeznaczony do stosowania doustnego. Należy przyjmować jedną tabletke raz na dobę, codziennie o tej samej porze. Po 21 dniach przyjmowania tabletek, zaleca się 7-dniową przerwę. W przypadku wymiotów lub biegunki, efektywność leku może być zmniejszona i należy skonsultować się z lekarzem w sprawie dodatkowych środków antykoncepcyjnych.

Działania Niepożądane

Podobnie jak inne leki antykoncepcyjne, Lesine może powodować różne działania niepożądane, takie jak zmiany nastroju, nudności, bóle głowy, czy krwawienia międzymiesiączkowe. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niepokojące objawy, należy skonsultować się z lekarzem.

Środki Ostrożności

Należy zachować ostrożność podczas stosowania Lesine, szczególnie jeśli występują określone stany zdrowotne, takie jak nadciśnienie tętnicze, migrena, czy cukrzyca. W razie wątpliwości co do bezpieczeństwa stosowania Lesine, konsultacja z lekarzem jest zawsze zalecana.

Interakcje z jedzeniem, alkoholem i innymi lekami

Lesine może być przyjmowany z jedzeniem lub na pusty żołądek, a interakcje z alkoholem są mało prawdopodobne. Jednakże, niektóre leki, takie jak antybiotyki, mogą wpływać na skuteczność Lesine, dlatego zawsze informuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Lesine a Ciąża i Karmienie Piersią

Lesine jest przeciwwskazany dla kobiet w ciąży oraz dla kobiet karmiących piersią. Jeśli zajdzie podejrzenie ciąży, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem.

Prowadzenie Pojazdów i Obsługiwanie Maszyn

Brak danych wskazujących, że Lesine wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn.

Często Zadawane Pytania (FAQ)

 • Czy Lesine jest dostępny bez recepty? Nie, Lesine jest lekiem na receptę i może być kupiony tylko po konsultacji z lekarzem.
 • Czy Lesine może powodować depresję? Tak, Lesine może zwiększać ryzyko wystąpienia depresji u niektórych kobiet.
 • Czy mogę pić alkohol podczas przyjmowania Lesine? Interakcje Lesine z alkoholem są mało prawdopodobne, jednak zaleca się umiarkowane spożywanie alkoholu.
 • Czy Lesine jest bezpieczny dla kobiet karmiących piersią? Zwykle nie zaleca się stosowania Lesine przez kobiety karmiące piersią. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.
 • Jakie są potencjalne działania niepożądane Lesine? Możliwe działania niepożądane to m.in. nudności, bóle głowy, krwawienia międzymiesiączkowe i zmiany nastroju.
 • Czy Lesine jest skuteczny jako środek antykoncepcyjny? Tak, Lesine jest skutecznym środkiem antykoncepcyjnym, gdy jest stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza.
 • Czy mogę prowadzić pojazdy podczas stosowania Lesine? Nie ma danych wskazujących, że Lesine wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn.
 • Czy Lesine może być stosowany w celu regulacji cyklu miesiączkowego? Tak, Lesine może być używany do regulacji cyklu miesiączkowego i zmniejszenia dyskomfortu związanego z miesiączką.

Podsumowanie

Lesine to skuteczny i bezpieczny lek antykoncepcyjny dla większości kobiet. Pamiętaj jednak, aby zawsze przestrzegać zaleceń lekarza i informować go o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące Lesine, skontaktuj się z nami przez e-medycy.pl.

Zamów Lesine Online Teraz!

Jeśli Lesine brzmi jak odpowiedni lek antykoncepcyjny dla Ciebie, nie czekaj! Zamów receptę online teraz na e-medycy.pl!

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.