Seasonique recepta online

(1 opinia klienta)

Seasonique to doustny lek antykoncepcyjny, który jest stosowany w celu uniknięcia zajścia w ciążę. Jest to złożony lek antykoncepcyjny, zawiera substancje czynne etynyloestradiol i lewonorgestrel.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiadają substancje czynne etynyloestradiol i lewonorgestrel. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji i zmianach w endometrium. Lek Seasonique jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciąże, a także jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Doustne leki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dawkowanie leku

W przypadku doustnych leków antykoncepcyjnych ważne jest ich przyjmowanie o tej samej porze. Przyjmowanie leku Seasonique należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu, lek przyjmuje się przez 91 dni bez przerwy. Po skończonym opakowaniu należy rozpocząć kolejne. W czasie przyjmowania leku może pojawić się krwawienie. W przypadku pominięcia dawki zaleca się stosowanie dodatkowej antykoncepcji.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku Seasonique  nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest zapalenie trzustki, choroby wątroby, równoczesne przyjmowanie niektórych leków. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych preparatach, w tym tych bez recepty.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane. Często pojawiają się takie jak: zmiany nastroju, obniżenie libido, bóle brzucha, nudności. Niezbyt często: zapalenie pęcherza, zapalenie zatok, zawroty głowy, niepokój, niestrawność, wysypka, bóle pleców, krwawienie po stosunku.

Gdzie można kupić lek?

Lek jest dostępny w większości aptek. Aby go kupić, konieczna jest ważna recepta. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Seasonique recepta online

 1. Bożena Grabowska (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem, na którego zawsze mogę liczyć. Jego empatyczne podejście i wiedza medyczna są bezcenne.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.