Zolmitriptan Stada recepta online

Lek Zolmitriptan Stada jest stosowany w leczeniu bólu migrenowego, działanie leku zmniejsza także objawy towarzyszące bólom migrenowym. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna zolmitryptan. Lek jest wykorzystywany w leczeniu migrenowego bólu głowy. W czasie jego działania dochodzi do rozszerzania naczyń krwionośnych. Lek ma nie tylko działanie przeciwbólowe, a pomaga też łagodzić inne objawy takie jak nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Zolmitriptan Stadanie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować jeśli występuje nadciśnienie tętnicze, po zawale, dławica Prinzmetala, choroba naczyń obwodowych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania, leku Zolmitriptan Stada należy skonsultować się z lekarzem. Lek należy przyjąć jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych objawów migreny. Dawka leku to 2,4 mg, jeśli ból nie ustąpi, można przyjąć kolejną dawkę, jednak nie wcześniej niż przed upływem 2 godzin. Maksymalna dawka, jaką można przyjąć w ciągu doby to 5 mg.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że korzyści ze stosowania leku na ogół je przewyższają. Często są to: mrowienie w palcach rąk, uczucie senności, ból brzucha, zawroty głowy, ból głowy, nierówne bicie serca, nudności, wymioty, suchość w jamie ustnej, osłabienie, uczucie ciężaru, trudność w połykaniu.

Gdzie można kupić lek?

Lek Zolmitriptan Stada jest dostępny w większości aptek. Opakowanie zawiera 3 tabletki. Można go kupić tylko na receptę. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.