Diane recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Diane to preparat zawierający w swoim składzie hormony-cyproteron i etynyloestradiol. Lek jest przeznaczony do leczenia trądziku, jeśli inne metody nie przyniosły efektu. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

W skład tego leku wchodzą substancje aktywne cyproteron i etynyloestradiol, które mają także działanie antykoncepcyjne. Nie można w tym samym czasie przyjmować tego leku i innych środków antykoncepcyjnych.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Diane jest stosowany w leczeniu trądziku (z łojotokiem lub bez), który jest związany z wrażliwością na androgeny. Lek powinien być stosowany, kiedy poprzednie terapie leczenia miejscowego i stosowania antybiotyków nie przyniosły efektu. Lek jest także stosowany w leczeniu nadmiernego owłosienia u kobiet.

Stosowanie leku

Tabletki należy przyjmować codziennie o stałej porze przez 21 dni. Po 2-3 dniach od po przyjęciu ostatniej powinno się pojawić krwawienie z odstawienia. Po 21 dniach należy zrobić 7 dni przerwy. I później rozpocząć kolejne opakowanie. Należy rozpocząć przyjmowanie kolejnego opakowania jeśli krwawienie się nie pojawiło, lub jeśli nadal trwa. Pierwsze złagodzenie objawów powinno być widoczne po min.3 miesiącach stosowania leku. Wskazane jest stosowanie jeszcze 3-4 opakowań, kiedy objawy ustąpią. W tym czasie należy być pod kontrolą lekarską, lekarz zadecyduje o długości przyjmowania leku.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku Diane nie należy przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie można go też stosować, u osób, u których występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, także tych bez recepty.

Działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku tego leku często pojawiają się takie jak: nudności, bóle brzucha, zwiększenie masy ciała, bóle głowy, tkliwość piersi, nastroje depresyjne. Niezbyt często: wymioty, biegunka, migreny, zmniejszenie libido, wysypka, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Diane jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w większości aptek. Preparat nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Diane recepta online

 1. Agata Kubicka (zweryfikowany)

  Wspaniała, merytoryczna konsultacja i pomoc Pana Doktora. Dziękuję serdecznie i polecam. Szybko, bez oczekiwania na rejestrację, a przede wszystkim profesjonalnie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.