Femoden recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Femoden to złożony preparat antykoncepcyjny to stosowana doustnego. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Dla kogo jest ten lek?

Lek Femoden jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciążę, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne.

Skład i działanie

Preparat Femoden to złożony lek antykoncepcyjny, który w swoim składzie ma substancje czynny etynyloestradiol i gestoden. Ich działanie polega na zahamowaniu owulacji, zmianach w endometrium. Zmiany w obrębie śluzu mają utrudniać zagnieżdżanie się zarodka, co ma chronić przed zajściem w ciążę. Należy pamiętać, że tabletki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Stosowanie leku

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Należy pamiętać, że regularne stosowanie jest bardzo ważne z punktu widzenia poprawnego i skutecznego działania leku. Lek należy przyjmować raz dziennie o stałej porze. Przyjmowanie należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Po przyjęciu 21 tabletek należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie powinno pojawić się krwawienie z odstawienia. Nawet jeżeli się nie pojawi lub jeszcze nie skończy, po 7 dniach należy rozpocząć kolejny blister.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy także przyjmować jeśli występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno zakrzepowej, u kobiet po nowotworach, z ciężką niewydolnością wątroby, migrenach z aurą. Należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli pojawią się objawy, które wskazują na chorobe żylno-zakrzepową należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. Często pojawiają się takie działania niepożądane jak: ból brzucha, zwiększenie masy ciała, bóle głowy, zmiany nastroju, tkliwość piersi. Niezbyt często: wymioty, biegunka, zmniejszenie libido, wysypka, pokrzywka.

Gdzie kupić lek?

Lek jest dostępny na receptę, można go kupić w większości aptek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Femoden recepta online

 1. Maria Pawlak (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem, który zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Jestem mu wdzięczna za jego zaangażowanie i troskę o moje zdrowie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.