Flixonase recepta online

Flixonase to preparat, który jest stosowany w leczeniu i zapobieganiu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Stosuje się go zarówno w leczeniu sezonowego kataru siennego, jak i całorocznego. Preparat jest w formie aerozolu.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Ten lek jest dostępny w formie aerozolu do nosa. Może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Substancją czynną tego leku jest flutykazon propionianu. Jego działanie polega na zmniejszeniu obrzęku i podrażnieniu nosa, a także zahamowanie wycieku z nosa, kichania. Jest stosowany w przypadku sezonowego oraz całorocznego zapalenia błony śluzowej. Pierwsza poprawa jest widoczna po ok. 4-5 dniach od rozpoczęcia stosowania.

Jak stosować lek?

Ten preparat jest przeznaczony do stosowania do otworu nosowego. Należy przestrzegać dawki i czasu kuracji zaleconej przez lekarza. W leczeniu zapalenia błony śluzowej są to dwie dawki do każdego otworu przyjmowane raz dziennie, najlepiej rano. Przed aplikacją aerozolu należy wydmuchać nos. Podczas jego aplikacji należy zatkać drugą dziurkę i lekko pochylić głowę do przodu. Jedno naciśnięcie dozownika to jedna dawka. Lek jest skuteczny przy regularnym stosowaniu. Pierwsze efekty pojawia się po 4-5 dniach. W przypadku pominięcia dawki należy ją szybko zaaplikować.

Dozownik należy czyścić w ciepłej wodzie. Jeśli nastąpi jego zatkanie, należy zamoczyć go na kilka minut, a następnie przepłukać zimną wodą. Lek należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania tego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli zaobserwujemy takie jak wysypka, zaczerwienienie obrzęki twarzy, trudności z oddychaniem należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Podczas stosowania Fixonase często pojawia się krwawienie z nosa. Rzadziej są to takie działania niepożądane jak ból głowy, suchość błony śluzowej.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Floxinase jest sprzedawany w opakowaniach 10 ml, co odpowiada ok. 120 dawkom leku. Lek należy przechowywać z dala od dzieci. Jest przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia. Lek jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w każdej aptece. Ten preparat jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.